Search









 

7/1/2010

Styret
















Leder:

William Nygaard            william.nygaard@me.com

Nestleder:
Elisabeth Eide                elisabeth.eide@hioa.no







Styremedlemmer:
Ann-Magrit Austenå      annmagrit.austena@gmail.com
Soudabeh Alishahi        soudabeh12@yahoo.com
Anders Heger                anders.heger@cappelendamm.no
Peter Normann Waage  peter@tekstogtale.no
Asbjørn Øverås             asbjorn.overaas@aschehoug.no
Rune Ottosen                Rune.Ottosen@hioa.no
Brit Bildøen       bbildoen@gmail.com
  

Varamedlemmer:

Arne Svingen
Dag Larsen
Åshild Eidem

Seniorrådgiver:
Kjell Olaf Jensen            k-o-jens@online.no

Styrets arbeidsutvalg (AU): Nygaard, Eide og Austenå (faste medlemmer), Waage (vara)
 
 
Copyright 2015 - Visit Media   |  Privacy Statement  |  Terms Of Use